Pomoć za Petrinju

Autor: ANDREA BARTOLIĆ, 15. 1. 2021.

Poštovani roditelji, učenici, djelatnici, građani Gajnica,
katastrofa koja je zadesila Banovinu i okolna mjesta nikoga nije ostavila ravnodušnima. Odjednom smo postali svjesni da jedino stalno što imamo jest veliko srce i nesebična ljubav za ljude u potrebi.
U prvim danima nakon potresa svi smo pomagali i odlučili da pomoć neće prestati. Stoga ovdje navodimo provjerene podatke obitelji (od njih mnogo) kojima treba pomoć. Materijalna, financijska, ljudska. Kako tko može.
Podatke o obiteljima podijelio je učitelj informatike naše škole, Luka Čerpnjak. Naš Petrinjac. Naša prva veza sa stradalima. Ukoliko želite još informacija slobodno se obratite na adresu luka.cerpnjak@skole.hr

Detaljne informacije o stradaloj obitelji i podatke za uplatu pogledajte klikom na Opširnije.

Dragi svi,

tijekom ovog nenadanog događaja u Petrinji, obitelj Serdar je ostala bez svojega doma koji su izgradili te u njemu boravili do 29.12.2020. Toga dana, grad Petrinju je pogodio potres zbog kojeg se oni više ne mogu vratiti u svoj dom. Obitelj Serdar čine majka, otac i dvoje djece, od kojih je sin redovan student, a otac dragovoljac Domovinskog rada. Obitelj je i tijekom rata ostala bez doma te su bili prognanici. Dom na spomenutoj adresi je jedina nekretnina koju obitelj posjeduje, a ona je trenutno neuporabljiva.

Obitelji smo odlučili pomoći pokrenuvši akciju skupljanja novčanih sredstava kako bi lakše prebrodili ove teške trenutke te kako bi se što prije vratili u svoj dom.

Veliko hvala svima od .

Podaci za uplatu:

Katarina Serdar

IBAN: HR7824020063208253060

OPIS: Donacija i svoje ime i prezime (npr. Donacija Ante Šimić)

POZIV NA BROJ: 01-2021

ERSTE Bank

Hvala!

INFO__humanitarna_pomoc_Domjanic.doc (283.50 KB)

BIZEK (polasci iz Bizeka)

7:15  10:10   12:00   12:50  13:25

ŠKOLA (polasci iz Gajnica)

11:15  12:40  15:45  16:25  18:00  18:45

Koliko često pratiš vijesti i događanja na web stranici Škole?