Državno natjecanje iz informatike

Autor: ADELA ŠEVO, 19. 4. 2021.

Luka Duplančić,

učenik osmog razreda naše škole, na državnom natjecanju iz informatike, u konkurenciji od 12 učenika ostvario je izvrsno 5. mjesto.

Zbog epidemiološke situacije, državno natjecanje održano je 13. travnja 2021. u matičnim školama natjecatelja. Na natjecanju je sudjelovao u kategoriji Primjena algoritama te pokazao zavidno znanje i primjenu programskog jezika C++.

Luka je član Zagrebačkog računalnog saveza, s čijim mentorima se i pripremao za navedeno natjecanje te gradio svoje znanje u području programiranja. Velik su dio Lukinog uspjeha, ali i uspjeha velikog broja zagrebačkih osnovnoškolaca. Osnovna škola Dragutina Domjanića organizirala je natjecanje za našeg talentiranog učenika te se posebno zahvaljujem ravnateljici i komisiji koja je sudjelovala u organizaciji i provedbi državne razine natjecanja iz informatike.

Čestitke Luki na postignutom uspjehu.

BIZEK (polasci iz Bizeka)

7:15  10:10   12:00   12:50  13:25

ŠKOLA (polasci iz Gajnica)

11:15  12:40  15:45  16:25  18:00  18:45

Koliko često pratiš vijesti i događanja na web stranici Škole?