Okoliš je važan!

Autor: ADELA ŠEVO, 15. 6. 2021.

Načini i oblici poučavanja glazbe na nastavi glazbene kulture mijenjaju se s vremenom, ali i novonastalom covid situacijom.

Tako je i ova školska godina bila posebna. Na satovima glazbene kulture primjenjuju se nove, sasvim drugačije metode poučavanja. Nema ništa ljepše u današnje vrijeme od slušanja glazbe, naročito ako tu glazbu izvode učenici naše škole. Dvojica  učenika uložila su veliki trud i želju za stvaranjem glazbenog djela na zadani zadatak vezan uz Dan Planeta Zemlje - “Kako zemlja zvuči i kako očuvati Zemlju i naš okoliš“!

Tako su učenici  5.A razreda Roko Turčić i Mihael Nikić smislili tekst, uobličili ga u rap pjesmu i napravili izuzetan video! Pogledajte i uživajte!

Jelovnik 27.9 - 1.10.pdf

ŠKOLSKI AUTOBUS