Raspored rada 1. nastavnog dana, 06. rujna 2021.

Autor: ADELA ŠEVO, 31. 8. 2021.

Svi učenici osim učenika 1.a, b, c, d, e  i 2. a, b, c, d nastavu će imati u rasporedu od 4 nastavna sata od kojih su prva dva Satovi razrednika, a ostala dva prema rasporedu.

Skupine Produženog boravka: 2. a, b, c, d od ponedjeljka, 06. rujna rade redovito radno vrijeme od 7:00 do 17:00 sati.

Od 8:00 sati :  5.a, b, c, d, e

7.a, b, c, d, e

3.a, b, c, d, e, 3.f i 4.g

2. a, b, c, d, e

Od 13:15 sati :   2. f

4.a, b, c, d, e, f

Od 14:00 sati:    6.a, b, c, d, e, f

8.a, b, c, d, e

UČENICI  KOJIMA SU MATIČNE UČIONICE U STAROM DIJELU ŠKOLE  formirat će skupine na platou ispred glavnog ulaza u školu. Po njih će doći razrednici, a ostale dane predmetni učitelj koji predaje prvi sat. Učenici samostalno ne ulaze u školsku zgradu.  (Raspored učionica objavit ćemo u petak.)

UČENICI KOJIMA SU MATIČNE UČIONICE U NOVOM DIJELU ŠKOLE to će isto napraviti na ulaznom prilazu uz školsku blagovaonicu.  (Raspored učionica objavit ćemo u petak.)

Učenici su dužni pri ulasku u školu dezinficirati obuću i ruke (osim učenika nižih razreda i učenika koji imaju medicinski razlog zbog kojeg ne dezinficiraju ruke) i obavezno prezuti obuću  u školske papuče. Potrebno je ponijeti školsku torbu u koju će staviti preuzete udžbenike.

UČENICI  1. razreda dolaze u školu u 11: 30 sati. Razrednice će po učenike doći na glavni ulaz i povesti ih u razrede. Roditelji učenika ne ulaze u školsku zgradu. (Roditelji prvaša provjerite adrese elektroničke pošte koju ste prijavili pri upisu jer će vam učiteljice poslati sve potrebne obavijesti.)

ZAMOLBA SVIM RODITELJIMA / PRATITELJIMA: Ukoliko dijete dolazi u pratnji u školu, neka se pratnja ograniči isključivo na jednu osobu uz pridržavanje uputa.

Jelovnik 27.9 - 1.10.pdf

ŠKOLSKI AUTOBUS