Autor: Sandra HUDEK KOKOLJ, 27. 5. 2021.

Luka Duplančić, učenik osmog razreda naše škole, ove je školske godine sudjelovao na tri državna natjecanja: iz Informatike, pod vodstvom mentora učitelja Luke Čerpnjaka,  osvojio je peto mjesto, iz Fizike, uz mentorstvo učiteljice Irene Bajzek Anić, osvojio je treće mjesto i prvu nagradu, a iz Matematike, uz mentorstvo učiteljice Sandre Hudek Kokolj, osvojio je prvo mjesto i po treći puta zaredom postao državni prvak.

TELEFONSKE LINIJE U KVARU

Čestitamo Luki na izvrsnim rezutatima i želimo sreću u daljnjim natjecanjima.

BIZEK (polasci iz Bizeka)

7:15  10:10   12:00   12:50  13:25

ŠKOLA (polasci iz Gajnica)

11:15  12:40  15:45  16:25  18:00  18:45

Koliko često pratiš vijesti i događanja na web stranici Škole?