REZULTATI ROBOTIKE

Autor: ANDREA BARTOLIĆ, 12. 7. 2021.

Kroz 2020./2021. školsku godinu učenici naše škole sudjelovali su u 3 kola IRIM-ovog projekta Croatian Makers lige.

Učenici mlađe dobne skupine su ostvarili 2. mjesto u ukupnom poretku za regiju Zagreb I. U svim kolima odlične rezultate ostvarivali su Kaja Breitenberger, Antonio Trogrlić, Ivan Luka Škalec, Adrian Sladić, Luka Kovačević, Matej Krnjak, Mario Kramarić, Kanai Džambo i Antonio Džolić.

U starijoj dobnoj skupini natjecali su se Toma Gabranović, Ante Tomić, Noa Kete Kozary, Petar Šavorić i Luka Duplančić. Kroz sva tri kola pojedinačno su zauzimali visoka mjesta na ljestvicama, a u ukupnom poretku zauzeli su uvjerljivo 1. mjesto.

Čestitamo svima!

Jelovnik 27.9 - 1.10.pdf