« Listopad 2017 »

RADIONICE
DANAS SMO PROSLAVILI TRI ROĐENDANA U 1.A!
Autor: Iva Zajec, 3. 10. 2013.

Danas su rođendan proslavile Nika, Gabrijela i Tena! Poželjeli smo im puno lijepoga, a cure su nas počastile. U skladu s našim običajem proslave rođendana, slavljenik/ica ima pravo na rođendansku želju. Nika  je poželjela slušati muziku, Gabrijela plesanje, a Tena gledanje crtića. Ispunili smo sve tri želje, a kako nam je bilo, pogledajte u foto-galeriji.

A što su ostali poželjeli slavljenicama?

1. Želim da im bude lijepo u školi, da dobiju sve petice i  da imaju puno prijatelja! (Toma)

2. Želim da Vam svima bude lijepo u školi, da imate sve petice i da se zabavite na rođendanu! (Ante T.)

3. Želim vam sve petice u školi i puno prijatelja. Sretan rođendan! (Korina)

4.Želim da vam je lijepo u školi, da imate puno prijatelja i igre! (Tara)

5. Želim da vam je lijepo u školi, da se igrate s prijateljima i da dobivate petice! (Katarina)

6. Želim da vam je lijepo u školi, da imate puno prijatelja i igre i sve petice! (Dora)

7. Ja vam želim da vam je lijepo u školi, da pronađete jako puno prijatelja i igrate se s njima! (Jana Gita)

8. Želim da imate puno prijatelja i petica i sretan rođendan! (Lana)

9. Želim da vam je lijepo u školi, da imate sve petice, puno poklona i sretan rođendan! (Lucija)

10. Niki želim petice, Teni prijatelje, a Gabrijeli da joj bude lijepo u školi! (Ante B.)

11. Niki želim sve petice, puno prijatelja i da nikada ne bude tužna; Gabrijeli i Teni želim puno prijatelja, sve petice i da se lijepo provedu u školi!  (Daniel)

12. Želim da vam bude dobro na vaš rođendan i da vam nikada ne bude dosadno u školi. Sretan rođendan! (Paula)

13. Želim da vam bude lijepo u školi, da imate puno prijatelja, da kad pomislite da će se nešto loše desiti da mislite da će se desiti dobro, želim da nikada ne izgubite osmijeh ... (Noa)

14. Želim vam sve petice i da vam bude lijepo u školi. Sretan rođendan! (Borna)