Kutak za nastavnike

ŠKOLSKI PROTOKOL O POSTUPANJU U SLUČAJU NASILJA

PROTOKOL O KOMUNICARANJU ELEKTRONIČKOM POŠTOM

[više]

PRIJEDLOG ZA IZBOR PREDSTAVNIKA RADNIKA U ŠKOLSKI ODBOR Vijest ima dokument u privitku

Autor: ADELA ŠEVO, 27. 2. 2021. 14:21

OSNOVNA ŠKOLA DRAGUTINA DOMJANIĆA

SINDIKALNA POVJERENICA SHU

Gordana Miota Plešnik

Zagreb, Gajnice 31

KLASA: 013-01/21-01-01

URBROJ: 251-181-21-01

Zagreb, 25. veljače  2021.

OŠ DRAGUTINA DOMJANIĆA

Zagreb, Gajnice 31

-radnicima – svima-

Na temelju članka 141. stavka 2. Zakona o radu (Narodne novine broj 93/14, 127/17 i 98/19) sindikalna povjerenica Sindikata hrvatskih učitelja podnosi

PRIJEDLOG ZA IZBOR PREDSTAVNIKA RADNIKA U ŠKOLSKI ODBOR

I.

Mandat članovima Školskog odbora Osnovne škole Dragutina Domjanića traje do 09. svibnja  2021. godine, stoga Sindikat hrvatskih učitelja koji ima članove zaposlene u OŠ Dragutina Domjanića daje prijedlog za izbor predstavnika radnika u Školski odbor OŠ Dragutina Domjanića.

II.

Sindikalna povjerenica Sindikata hrvatskih učitelja Gordana Miota Plešnik (u daljnjem tekstu: predlagateljica) podnijet će listu kandidata,  s jednim predstavnikom, za izbor članova Školskog odbora.

Sukladno članku  8.stavka 1. Pravilnika o postupku  izbora radničkog vijeća.

predlagatelj  liste kandidata  za Školski odbor  može biti  sindikat  i skupina  od najmanje 20 % radnika).

III.

Predlagateljica  će sazvati  Skup radnika, sukladno odredbama Pravilnika o postupku izbora radničkog vijeća (Narodne novine, broj 3/16, 52/17 i 138/20).

Izborni odbor će biti imenovan na Skupu radnika kojeg će sazvati predlagateljica.

(mora imati neparan broj članova – najmanje 3 )

Članove izbornog odbora predlažu:

• Predlagatelj liste kandidata za Školski odbor
  • Svaka skupina radnika koja nije ujedno i predlagatelj liste kandidata  koja mora podnijeti popis radnika s njihovim imenima prezimenima i potpisom.

IV.

Ovaj prijedlog je na dan podnošenja osobno i putem elektroničke pošte dostavljen je ravnateljici OŠ Dragutina Domjanića Karmen Hlad.

V.

Ovaj prijedlog bit će objavljen na oglasnoj ploči  i na mrežnim stranicama Osnovne škole Dragutina Domjnaića.

Predlagateljica Sindikalna povjerenica SHU

Gordana Miota Plešnik

[više]

Jelovnik 3.5-7.5.2021.pdf

BIZEK (polasci iz Bizeka)

7:15  10:10   12:00   12:50  13:25

ŠKOLA (polasci iz Gajnica)

11:15  12:40  15:45  16:25  18:00  18:45

Koliko često pratiš vijesti i događanja na web stranici Škole?