ZAPOŠLJAVANJE

Natječaj za popunu radnog mjesta

Autor: Andrea Bartolić, 23. 11. 2020.

Ravnateljica Osnovne škole Dragutina Domjanića Zagreb, Gajnice 31 na temelju članka 107. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (»Narodne novine«, broj: 87/08., 86/09., 92/10., 105/10., 90/11., 5/12., 16/12., 86/12., 126/12., 94/13. 136/14-RUSRH, 152/14, 7/17 i 68/18) i Pravilnika o postupku zapošljavanja te procjeni i vrednovanju kandidata za zapošljavanje OŠ Dragutina Domjanića (mrežne stranice škole - poveznica zapošljavanje) raspisuje:

Natječaj za popunu radnog mjesta

1. Učitelja-učiteljice informatike za 40 sati tjednog radnog vremena na neodređeno vrijeme – 1 izvršitelj-izvršiteljica
  2. Učitelja-učiteljice engleskog jezika za 24 sata tjednog radnog vremena na neodređeno vrijeme – 1 izvršitelj-izvršiteljica
  3. Učitelja-učiteljice matematike za 10 sati tjednog radnog vremena na neodređeno vrijeme-1 izvršitelji-izvršiteljica
  4. Učitelja-učiteljicu razredne nastave za 40 sati tjednog radnog vremena na određeno vrijeme – 1 izvršitelj-izvršiteljica

Na natječaj se mogu prijaviti muške i ženske osobe u skladu sa Zakonom o ravnopravnosti spolova (NN 82/08 i 69/17)

Uvjeti propisani Zakonom o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi i Pravilnikom o odgovarajućoj vrsti obrazovanja učitelja i stručnih suradnika u osnovnoj školi ( NN6/19)

Zamolbi priložiti:

• vlastoručno potpisanu prijavu na natječaj s osobnim podatcima podnositelja prijave, adresom, brojem telefona i nazivom radnog mjesta za koje se prijavljuje
  • životopis,
  • dokaz o državljanstvu
  • diplomu odnosno dokaz o stečenoj stručnoj spremi
  • uvjerenje da se protiv kandidata/kandidatkinje ne vodi kazneni postupak glede zapreka za zasnivanje radnog odnosa iz čl.106, ne starije od dana raspisivanja natječaja.
  • elektronički zapis o podatcima evidentiranim u HZMO

Dokumentaciju je potrebno priložiti u neovjerenoj preslici.

Kandidat/kandidatkinja koji /a ostvaruje pravo prednosti pri zapošljavanju prema posebnim propisima dužan/a je u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo i pored dokaza o ispunjavanju uvjeta priložiti dokaze o pravu na koje se poziva.

Kandidat / kandidatkinja koji se poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju temeljem članka 102.stavka 1-3 Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (Narodne novine 121/17 ) uz prijavu na natječaj dužan je priložiti pored dokaza o ispunjavanju uvjeta i sve potrebne dokaze iz članka 103 stavka 1. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji koji su dostupni na poveznici Ministarstva hrvatskih branitelja:

POPIS DOKAZA ZA OSTVARIVANJE PRAVA PREDNOSTI PRI ZAPOŠLJAVANJU

Kandidat-kandidatkinja koji/a je pravodobno dostavi/la potpunu prijavu sa svim prilozima i ispunjava uvjete natječaja dužan/a je pristupiti procjeni odnosno testiranju.

Škola će listu kandidata i odluku o vremenu i mjestu testiranja i procjene objaviti na mrežnoj stranici Škole na poveznici zapošljavanje, pet dana prije provedbe. Kandidati se neće osobno pozivati.

Procjena odnosno testiranje provest će se sukladno odredbama Pravilnika o postupku zapošljavanja te procjeni i vrednovanju kandidata za zapošljavanje OŠ Dragutina Domjanića

Osobe koje ne ulaze na listu kandidata škola ne obavještava o razlozima.

Rok za podnošenje prijave je osam dana od dana objave natječaja.

Nepotpune i nepravovremene prijave neće se razmatrati.

Prijave s dokazima o ispunjavanju uvjeta dostavljaju se neposredno ili poštom na adresu
OŠ Dragutina Domjanića 10090 Zagreb, Gajnice 31 s naznakom „Za natječaj“.

O rezultatima izbora kandidati će biti obaviješteni putem mrežne stranice Škole u roku osam dana od dana sklapanja ugovora o radu s odabranim kandidatom-kandidatkinjom.

Zagreb, 23. studeni 2020.

Ravnateljica:

Karmen Hlad, mag.prim.educ.