Virtualne učionice

Dragi učenici i roditelji,

Mole se svi učenici da se prijave na stranicu OFFICE 365 za škole te provjeravaju mogu li vidjeti razrede i predmete unutar svakog razreda, odnosno sadržaje unutar predmeta u aplikaciji TEAMS.

Na sljedećoj poveznici možete preuzeti dokument s popisom poveznica na razredne virzualne učionice. Učionice su formirane prema razredima tako da učenici pojedinog razreda mogu vidjeti samo svoje virtualne učionice kako ne bi došlo do gužve i preklapanja sadržaja.

Poveznica na virtualne učionice:

VIRTUALNE UČIONICE 5.- 8. RAZRED

Učenici MORAJU biti prijavljeni na web platformu "Office 365 za škole" kako bi bili sigurni da će poveznice funkcionirati.

PRIRUČNIK ZA UČENIKE - MICROSOFT TEAMS

YOUTUBE KANAL "ŠKOLA ZA ŽIVOT" S VIDEO ZAPISIMA