« Studeni 2017 »

OBAVIJEST O PRIJEVOZU - POKAZI
Autor: Administrator , 17. 6. 2015.

Poštovani roditelji i učenici,

šk. god. 2014./2015. ZET je uveo nove, crvene iskaznice za školski prijevoz. Podjelom crvenih iskaznica, sve plave iskaznice učenika u školskom prijevozu proglašene su neaktivnima.

Crvena iskaznica uvedena je kako bi se olakšala kontrola. Vozači su dobili upute da ih svakako i bez iznimke pregledavaju. Učenici koji se zateknu bez valjane iskaznice bit će upozoreni da podignu novu, crvenu. Ukoliko to ne učine, više neće imati pravo na prijevoz.

Roditelji budućih učenika prvaša trebaju u tajništvu škole ostaviti ispunjene i ovjerene zahtjeve s potvrđenim slikama, a učenici s postojećim (crvenim) iskaznicama trebaju biti predane razrednicima/icama najkasnije 16.6.2015. (U tom periodu vozači neće pregledavati crvene iskaznice.)

Učenici koji imaju prvo na školski prijevoz, a koriste i redovni s bilo kojeg naslova, moraju osobno doći u ZET, Ozaljska 105, soba 52 s ispunjenim Zahtjevom i crvenom iskaznicom, kako bi im se istovremeno napunila oba vida prijevoza.

Stare, plave iskaznice su deponirane. Učenici koji ove godine završavaju osnovnu školu, za nastavak prijevoza u srednjoškolskom periodu obrazovanja prilikom produžavanja valjanosti iskaznica moći će zamijeniti crvene iskaznice originalnim (plavim)..

Po završetku unosa, djelatnici ZET-a napravit će stvarne popise samo onih učenika koji su predali Zahtjeve i donijeti ih u škole po potpise i žigove. Ostali neće imati pravo prijevoza.