« Prosinac 2017 »

Događanja u 4.a
Autor: Administrator , 16. 2. 2016.

Prva polovica veljače je u 4.a bila vrlo zanimljiva i bogata događajima.

Počeli smo s maškarama. Bili smo posebni jer smo se zvali RIMDIJANCI- novi narod u povijesti. Povjesničari se nisu bunili jer je na fašnik sve dopušteno.

Na taj dan su službeni fotografi slikali sve sudionike pa nas možete vidjeti na stranici naše škole zjedno s ostalima.

FOTOGALERIJA

Povodom dana sigurnog interneta u našem razredu je gostovao gospodin Dalibor Gotić ( tata  našeg učenika N. Gotića). On nam je vrlo zanimljivo pričao o prednostima i opasnostima interneta. Strpljivo je odgovarao na naša pitanja i puno smo toga naučili. Hvala tati Daliboru na strpljenju i svim informacijama koje smo dobili od njega.

U petak 12.veljače obilježili smo i 100.natavni dan u ovoj školskoj godini. Naša Lorena Steinbauer je napravila 100 gipsanih «srčeka» koja smo podijelili našim prijateljima u 4.b, 4.c i 4.d te njihovim učiteljicama i učitelju. Srčekima smo darivali i tete kuharice, tete spremačice, neke profesore i upravu škole. Svi su poklon primili  s velikim osmijehom.

Istog dana u razredu smo proslavili i Valentinovo. Djevojčice su dječacima priredile program u kojem je bilo svirke, recitacija, viceva i power-point prezentacija s ljubavnim porukama.

Darivale su ih bombonima, srcima i prigodnim čestitkama.

Dječaci su djevojčicama pripremili drvo napravljeno od balona u kojima su bili prigodni poklončići.Svaka djevojčica je dobila jedan balon s poklonom.

Važno je reći da je proslava Valentinova u našem razredu postala tradicionalna jer ga na takav način obilježavamo već treću godinu.

Vaš 4.a i učiteljica Maristela