Dragi moji Gajničani!

Autor: Carla Astrid Gajšak, 4. 4. 2014.

Nakon nešto više od 14 godina rada na mjestu učitelja geografije, dobio sam povjerenje od zaposlenika u školi, od Vas roditelja, od predstavnika lokalne zajednice i naravno od svojih učenika te sam izabran za ravnatelja na čemu sam svima od srca zahvalan.

Veselje zbog dobivenog povjerenja vrlo je brzo zamijenjeno radom jer mi je cilj da naša škola napreduje svakim danom i postane najbolja škola u gradu Zagrebu. Znam da je to moguće jer imamo izvrsne zaposlenike u kolektivu kojima ću omogućiti da iskažu svoju profesionalnost i kreativnost u radu što će rezultirati još boljim rezultatima. Isto tako imamo divne učenike, pomalo nestašne smiley, ali divne, koji već godinama iskazuju veliki potencijal i postižu brojne uspjehe na različitim natjecanjima. Veliku pomoć vidim u brižnim roditeljima koji žele da djeca napreduju i ostvare svoje snove te predstavnicima lokalne zajednice koji rade na podizanju standarda života u našoj zajednici, a smatram da u tom procesu škola ima ključnu ulogu.

Svi mi predstavljamo dio mozaika koji se zove OŠ Dragutina Domjanića i stoga Vas sve pozivam na suradnju, uključite se svi u život škole sa svojim idejama i prijedlozima kako bi Vaša i naša djeca dobila ono na što imaju temeljno pravo a to je suvremeno obrazovanje u najboljim mogućim uvjetima.

Heja, heja Domjanić! smiley

Srdačan pozdrav!

Ravnatelj:

mr.sc. Dražan Šimić, prof.