ZAPOŠLJAVANJE

Poziv na testiranje i sadržaj testiranja

Autor: Vanja Pavlić, 13. 3. 2020.

Poziv na testiranje

OSNOVNA ŠKOLA  DRAGUTINA DOMJANIĆA

KLASA: 112-03/20-01-22

URBROJ: 251-181-20-03

U Zagrebu 13. 3. 2020.

POZIV NA TESTIRANJE I RAZGOVOR

TESTIRANJE  u postupku natječaja  za radno mjesto učitelja/ice razredne nastave na određeno puno radno vrijeme koji je objavljen dana 03. 03. 2020. na mrežnoj stranici i oglasnoj ploči Hrvatskog zavoda za zapošljavanje i mrežnoj stranici i oglasnoj ploči  Osnovne škole Dragutina Domjanića, http://os-ddomjanica-zg.skole.hr/  u rubrici pod nazivom „ZAPOŠLJAVANJE“

održat će se dana 17. 3. 2020. godine, s početkom u 9:00 sati,

u Osnovnoj školi Dragutina Domjanića , u knjižnici

• 9 : 00 sati -  Dolazak i utvrđivanje identiteta i popisa kandidata
  • 9 : 15 sati -  Pisana provjera (testiranje)

Na testiranje se pozivaju slijedeći kandidati:

1. za radno  mjesto učitelja/ice razredne nastave na određeno vrijeme - puno radno vrijeme.

PREZIME I IME KANDIDATA

Bogović Matea

Štrok Katarina

3.

Kefelja Katarina

4.

Harapin Tihana

5.

Mijić Nikolina

6.

Šutalo Katarina

RAZGOVOR u postupku natječaja  za radno mjesto domara/domarkinje, kuhara/kuharice na određeno puno radno vrijeme koji je objavljen dana 03. 03. 2020. na mrežnoj stranici i oglasnoj ploči Hrvatskog zavoda za zapošljavanje i mrežnoj stranici i oglasnoj ploči  Osnovne škole Dragutina Domjanića, http://os-ddomjanica-zg.skole.hr/  u rubrici pod nazivom „ZAPOŠLJAVANJE“

održat će se dana 17. 3. 2020. godine, s početkom u 10:00 sati,

u Osnovnoj školi Dragutina Domjanića , u uredu ravnateljice

PREZIME I IME KANDIDATA – DOMAR/DOMARKINJA

Pipić Tomislav

Martek Vučko Mario

3.

Spajić Marijo

4.

Oreč Filip

PREZIME I IME KANDIDATA – KUHAR/KUHARICA

Brgles Gabrijela

Levak – Miloš Antonela

Ako kandidat ne pristupi testiranju ili razgovoru u navedenom vremenu ili pristupi nakon vremena određenog za početak testiranja, ne smatra se kandidatom natječaja.

PRAVILA TESTIRANJA:

Pisana  provjera kandidata obavit će se  putem testiranja.

Kandidat je dužan ponijeti sa sobom osobnu iskaznicu ili drugu identifikacijsku javnu ispravu na temelju koje se prije testiranja utvrđuje identitet kandidata.

Testiranju ne može pristupiti kandidat koji ne može dokazati identitet i osobe za koje je Povjerenstvo utvrdilo da ne ispunjavaju formalne uvjete iz natječaja, te čije prijave nisu pravodobne i potpune.

Nakon utvrđivanja identiteta kandidatima, Povjerenstvo će im podijeliti testove.

Po zaprimanju testa kandidat  treba vlastoručno upisati ime i prezime za to označenom mjestu na testu. Test se piše isključivo kemijskom olovkom.

Test sadrži 10 pitanja. Predviđeno vrijeme testiranja je 30 minuta. Maksimalni broj bodova je 10.

Za vrijeme testiranja nije dopušteno:

• koristiti se bilo kakvom literaturom odnosno bilješkama,
  • koristiti mobitel ili druga komunikacijska sredstva,
  • napuštati prostoriju u kojoj se testiranje odvija i
  • razgovarati  s ostalim kandidatima.

Ukoliko kandidat postupi suprotno pravilima testiranja bit će udaljen, a njegov rezultat Povjerenstvo neće priznati.

Nakon obavljenog testiranja Povjerenstvo utvrđuje rezultat za svakog kandidata koji je pristupio testiranju. Pravo na pristup razgovoru s Povjerenstvom ostvaruje kandidat koji je na testu ostvario najmanje 6 od ukupno 10 mogućih bodova.

Ako kandidat zadovolji na pisanom testu poziva se na razgovor s Povjerenstvom.

Rezultat testiranja i poziv kandidatima na razgovor Povjerenstvo će objaviti na web stranici Osnovne škole Dragutina Domjanića, http://os-ddomjanica-zg.skole.hr/ u rubrici pod nazivom  „ZAPOŠLJAVANJE“,

Poziv za testiranje objavljen  je dana 13. 3.2020. na mrežnoj stranici Osnovne škole Dragutina Domjanića, http://os-ddomjanica-zg.skole.hr/ u rubrici pod nazivom  „ZAPOŠLJAVANJE“

POVJERENSTVO ZA VREDNOVANJE KANDIDATA

Jelovnik od 29.04.-3.05.2024..pdf