preskoči na sadržaj

Osnovna škola Dragutina Domjanića Zagreb

Login
Tražilica
Školski logo


   

Zdravlje mladih

Školski kurikul

e-Dnevnik

e-Dnevnik za učitelje

            e-Dnevnik za nastavnike

            Upute za nastavnike

            m-token - Aplikaciju je moguće preuzeti, za Android uređaje na Google Play Storeu, a za iOS uređaje na Apple App Storeu. Za aktivaciju je potrebno kontaktirati CARNetov helpdesk putem e-maila helpdesk@skole.hr

            Upute za instalaciju m-tokena.

e-Dnevnik za učenike i roditelje 

         e-Dnevnik za učenike i roditelje

Pristup je dozvoljen isključivo pomoću AAI@edu za učenike i roditeljima registriranim u sustavu e-Građani.

Vozni red linije 701

BIZEK (polasci iz Bizeka)

7:15  10:10   12:00   12:50  13:25   

ŠKOLA (polasci iz Gajnica)

11:15  12:40  15:45  16:25  18:00  18:45

 

TRASA AUTOBUSNE LINIJE 701

Anketa
Koliko često pratiš vijesti i događanja na web stranici Škole?




Upisi u 1. razred

Kalendar
« Studeni 2020 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6
Prikazani događaji

Office 365 za škole

Besplatna Office 365 za škole usluga i alati koji omogućuju suradnju i komunikaciju između svih sudionika u obrazovnom sustavu.

Prijavite se svojim AAI@EduHr elektroničkim identitetom.

KORISNE POVEZNICE


 

Brojač posjeta
Ispis statistike od 2. 10. 2010.

Ukupno: 984245
Danas: 5
Popis razreda i razrednika

RAZREDNI ODJELI I RAZREDNICI U ŠKOLSKOJ GODINI 2019./2020.

[službene e-mail adrese]

 

RAZREDNA NASTAVA

1.F 2.G 4.G - Enisa Galojlić / Jelena Šuk Lacković

          [enisa.galojlic@skole.hr; jelena.suk@skole.hr]

1.A -  Renata Bašić / Snježana Grgurić 

          [renata.zuskin@skole.hr; snjezana.grguric@skole.hr]

1.B -  Matea Petek /  Sandra Jelenčić 

          [matea.petek@skole.hr; sandra.jelencic1@skole.hr]

1.C -  Blanka Anić / Jelena Guštin

          [blanka.anic@skole.hr; jelena.gustin@skole.hr]]

1.D -  Maja Kranjc [maja.kranjc1@skole.hr]

1.E -  Gordana Miota Plešnik [gordana.miota-plesnik@skole.hr]

 

2.A - Snježana Beluhan / Andrea Bartolić

[snjezana.beluhan@skole.hr; andrea.bartolic@skole.hr]

2.B - Dubravka Žažar Hakenberg / Mirjana Ljubotina

[dubravka.zazar-hakenberg@skole.hr; mirjana.ljubotina@skole.hr ]

2.C - Katarina Šutalo / Valentina Perković

[katarina.hanzek2@skole.hr; valentina.perkovic@skole.hr]

2.D - Renata Smolčić / Kristina Fadljević

[renata.smolcic@skole.hr; @skole.hr]

2.E - Marija Krpan / Tihana Harapin

[marija.krpan4@skole.hr; tihana.harapin@skole.hr]

2.F - Anita Sviben

[anita.sviben@skole.hr]

3.A - Karolina Pavlešić 

[karolina.pavlesic@skole.hr]

3.B - Kristina Matijašević

3.C - Iva Zajec 

[iva.zajec1@skole.hr]

3.D - Andrea Štoos

[andreja.stoos@skole.hr]

3.E - Silvija Lozušić

[silvija.vasilj@skole.hr]

 

4.A - Tina Borelli Tkalčec [tina.tkalcec@skole.hr]

4.B - Željka Jakopec [zeljka.jakopec@skole.hr]

4.C - Tea Crnjac [tea.vincetic@skole.hr]

4.D - Bosiljka Bošnjak Ivšinović [bosiljka.bosnjak-ivsinovic@skole.hr]

4.E - Renata Budić [renata.budic@skole.hr]

4.F - Maristela Šuk [maristela.suk@skole.hr]

 

 

 

PREDMETNA NASTAVA

 

5.A  Tea Vidović [ tea.vidovic8@skole.hr]

5.B -  Vanja Pavlić [vanja.pavlic@skole.hr]

5.C -  Andreja Parlaj Benko  [andreja.parlaj-benko@skole.hr]

5.D -  Ana Lesnika  [ana.lesnika@skole.hr]

5.E  Zrinka Badovinac  [zrinka.badovinac@skole.hr]

 

6.A - Valentina Novoselac  [valentina.novoselac2@skole.hr]

6.B - Ana Petrić  [ana.petric2@skole.hr]

6.C - Jasenka Štimac  [jasenka.stimac@skole.hr]

6.D - Ana Labaš  [ana.labas@skole.hr]

6.E - Carla Astrid Gajšak  [carla.gajsak@skole.hr]

 

7.A - Davor Kraš  [davor.kras@skole.hr]                                                                         

7.B - Adriana Zmazek   [adriana.zmazek@skole.hr]                                                                                        

7.C - Kristina Kraljević  [kristina.kraljevic@skole.hr]                                                                                        

7.D -  Ivor Vodanović   [ivor.vodanovic@skole.hr]                                                                      

7.E - Marina Perkušić  [marina.perkusic@skole.hr]                                                  

 

8.A Bernarda Kralj Golub  [bernarda.kralj-golu@skole.hr]

8.BMirta Grizak Štrbenac  [mirta.grizak-strbenac@skole.hr]

8.C Zvonko Tkalčec  [zvonko.tkalcec@skole.hr]

8.D Sandra Vincelj Šereg [sandra.vincelj-sereg@skole.hr]

8.E Irena Bajzek Anić [irena.bazek-anic@skole.hr]

 

 

Ostali učitelji: 

 

Hrvatski jezik: Belamarić Tatjana

[tatjana.belamaric@skole.hr]

Matematika: Sandra Belobrk, Sandra Hudek Kokolj, Ruža Tokić, Snježana Lucić Schuster     

[sandra.belobrk@skole.hr; sandra.hudek-kokolj@skole.hr; ruza.tokic@skole.hr; snjezana.lucic1@skole.hr]

Geografija: Dražan Šimić, Davor Kujek

[drazan.simic@skole.hr; davor.kujek@skole.hr]

Kemija: Robert Kupek  

           [robert.kupek@skole.hr]

Glazbena kultura: Dalibor Medvedec, Hana Paver 

[dalibor.medvedec@skole.hr; hana.paver@skole.hr]

Likovna kultura:  Nina Brkić 

[nina.brkic2@skole.hr]

Tehnička kultura: Mladen Stojanović

[mladen.stojanovic2@skole.hr]

 

Engleski jezik:  Josip Eđed

[josip.eded@skole.hr]

Njemački jezik: Sanja Tokić, Danijela Soldo

[sanaj.tokic@skole.hr; danijela.soldo@skole.hr]

Engleski i Talijanski jezik: Sanja Zorić

[sanja.zoric@skole.hr]

Vjeronauk:  Sven Bosić 

[sven.bosnic@skole.hr]

preskoči na navigaciju